Guapa – osobista shopperka

Zakres usług:

 • Zakupy w Centrum Handlowym
  Po uprzednio wypełnionej przez Ciebie ankiecie, pozwalającej przybliżyć mi Twój profil, udajemy się na wspólną kawę, w celu omówienia potrzeb i oczekiwań. Tworzymy listę zakupów, ustalamy budżet, a następnie udajemy się na „łowy”. Zwykle zamykamy się w 4 godzinach. Czas możemy wydłużyć jeśli zajdzie taka potrzeba. Podczas naszego spotkania, oprócz pozyskania nowych rzeczy do Twojej garderoby, dzielę się wskazówkami dotyczącymi stylizowania ubioru itp. Dodam tylko, że wszystko co kupujemy, zostaje zaakceptowane przez Ciebie (ja proponuję swoje rozwiązania, ale nie narzucam i ostateczna decyzja należy do klienta).
  Koszt: 699 zł
 • Przegląd szafy / detoks
  Twoja garderoba w moich rękach:) Tzn? W Twojej obecności przeglądam wszystkie rzeczy (odzież, akcesoria, obuwie) i sugeruję z czym należałoby się pożegnać bezpowrotnie, czemu dać drugą szansę, co ewentualnie wymaga poprawek krawieckich, bo ma potencjał, a co jest absolutną perłą w szafie, którą powinnaś nosić z dumą. Podpowiadam jak poszczególne elementy garderoby łączyć ze sobą, aby całość wyglądała stylowo. Tworzymy listę brakujących rzeczy, o które powinnaś uzupełnić swoją garderobę. Z tą wiedzą na zakupy możesz wybrać się beze mnie, ale oczywiście będzie mi bardzo miło, jeśli pozwolisz mi postawić kropkę nad i na wspólnym shoppingu. Podsumowując: celem spotkania jest stworzenie garderoby spójnej z Tobą, wykonywanym zawodem i stylem życia. Często uszczuplenie jej o sporą część niepotrzebnych rzeczy, które oprócz tego, że zalegają w szafie, to szkodzą Tobie i Twojej sylwetce.
  Szafa szafie nie równa, dlatego optymalnym rozwiązaniem będzie sezonowy jej przegląd (czyli wiosna/lato lub jesień/zima).
  Czas trwania usługi to między 3 a 5 godzin.
  Koszt: 699 zł
 • Zakupy on line
  Usługa skierowana głównie do osób zabieganych, dla których kilkugodzinne zakupy stacjonarne to strata czasu. To również dobre rozwiązanie dla sylwetek powyżej rozmiaru 42, gdzie asortyment w centrach handlowych jest ograniczony, podczas gdy on line możliwości zakupu czegoś stylowego są zdecydowanie większe i „wyczarować” nienudny look jest dużo łatwiej. Oczywiście usługa jest ukłonem również w stronę alergików, którzy nie cierpią tego typu miejsc, a przecież jakoś „nosić” się muszą;) Podsumowując: podczas rozmowy telefonicznej omawiamy cel zakupów. W mojej gestii leży wskazanie Ci odpowiednich elementów garderoby dopasowanych do Twoich potrzeb, preferencji, budżetu itd. Zwieńczeniem usługi jest nasze spotkanie u Ciebie, gdzie mierzysz moje propozycje i ostatecznie zostają z Tobą rzeczy, w których czujesz się komfortowo i wyglądasz najkorzystniej. Dla osób spoza Krakowa, usługa nie zawiera spotkania, jedynie doradztwo zakupowe ze wskazówkami stylizacyjnymi, co wiąże się z mniejszym kosztem
  Koszt: 599 zł /399 zł
 • Voucher – możliwość wyboru każdej z powyższych usług w formie bonu podarunkowego

Co zyskujesz?

Spotkanie ze mną, to nie tylko zakupy. Nie tylko torby pełne nowych ciuchów w zamian za wydane pieniądze.
Za moją usługą kryje się coś więcej. To mile spędzony czas ze specjalistką od smart shoppingu, której zadaniem jest:
-rozwiązanie problemów związanych z codziennym dylematem „nie mam się w co ubrać”
-dobór odpowiedniej garderoby przede wszystkim do Twojej sylwetki, następnie stylu życia i osobowości
-wydobycie atutów Twojej sylwetki, urody, a odwrócenie uwagi od ewentualnych jej mankamentów
-efekt wow, który oprócz Ciebie, dostrzeże również Twoje otoczenie
-dodanie pewności siebie ubiorem, który jest wizytówką i wiele mówi o człowieku
-wtajemniczenie Cię w triki modowe, dzięki którym zyskasz na atrakcyjności
-zaoszczędzenie Twojego czasu (zrobimy zakupy raz a dobrze), ale i pieniędzy (nie nabędziesz już rzeczy przypadkowej, która nie pasuje do Ciebie i gryzie się z resztą Twojej garderoby, jedynie przypominając o zakupowej porażce)

Zapraszam do kontaktu
513 128 516
kontakt@guapamama.pl